پودر پی های ویژه برای تقویت PTFE

S pecial پی پودر برای Reinforc کردن PTFE به عنوان ما همه میدانیم که برای پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، اشغال به دلیل آن بسیار عالی شونده، مقاومت در برابر خوردگی و عملکرد در دمای بالا در زمینه مواد اصطکاک و سایش بسیار جایگاه های مهم. اما آن کم...

جزئیات محصول

پودر پی های ویژه برای تقویت PTFE

به عنوان ما همه که برای پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، به دلیل آن بسیار عالی شونده، مقاومت در برابر خوردگی و عملکرد در دمای بالا در زمینه اصطکاک می دانیم و مواد سایش را اشغال جایگاه بسیار مهم است. اما آن سختی کم آسان خزش مقاومت فقیر به اصطکاک نیاز به اضافه کردن فیلر به منظور بهبود کاستی این دیدار آببند مکانیکی اصطکاک در زمینه نرم افزار مورد نیاز.

 

پرکننده های متداول فایبر گلاس فیبر کربن گرافیت دی سولفید مولیبدن پودر برنز و بالا پلیمر آلی مقاوم در برابر درجه حرارت مواد هستند. با این حال، پرکننده های معدنی و PTFE همراه فقیر اصطکاک و سایش به آسانی فرو می افتند، نتیجه ضعیف مقاومت و آسان را با ماشینکاری دوگانه، ضعیف، محدود کردن استفاده از آن شرایط بسیار سخت. پلیمر PTFE پر نیاز به ثبات در تف جوشی (380 درجه سانتیگراد). بنابراین، تنها چند پلیمرها مانند بليسترس نفت اتر کتون (زیرچشمی نگاه کردن) و polyphenylene سولفید (PPS) و aramid (AF) و اکسید polyphenylene (صندوق) و پلی (PI) می تواند "صالح".


حل کننده پی پی کلاس ویژه برای افزایش پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE) (1800 SolverPI پودر و پودر SolverPI ۱۸۲۲،) توسعه یافته.  تنها تفاوت بین 1800 SolverPI پودر و پودر SolverPI ۱۸۲۲، ظاهر رنگ است. عملکرد دیگر همان است.

مورد شماره

SolverPI پودر 1800

ظاهر

پودر زرد

ظرافت

مش 1000

تراکم

1.40~1.45g/cm3

دمای انتقال شیشه ای

385 درجه سانتی گراد

ضریب انبساط حرارتی

20 ~ 25ppm / ° C

مجوزها بر روی شاخص اکسیژن

37

قدرت فشرده سازی

≧160MPa

قدرت خم

≧180MPa

مقاومت در برابر ضربه

≧100KJ/M ²

سطح مقاومت

≧10³Ω

دوره مقاومت

≧10³Ω.cm

Constant(106Hz) دی الکتریک

3.0 ~ 3.5

Strength(KV/mm) دی الکتریک

240

ظاهر 1800 پر PTFE پودر SolverPI:
SolverPI-پودر ۱۸۲۲، پر PTFE ظاهر پر P84 بیشتر شبیه است:

اندازه متوسط ذرات 1800 SolverPI پودر و پودر SolverPI ۱۸۲۲، 1000 مش (13μm) است. پی گرما سخت، ذوب خواهد شد. دمای انتقال شیشه ای می تواند 385℃. هیچ تغییرات فیزیکی و شیمیایی اما با حرارت مقاومت و سختی که تف جوشی در دماي 360 380℃، بنابراین بسیار مناسب برای افزایش محصولات PTFE. با توجه به ساختار شیمیایی خاص و میکرو تجمع پی (PI)، در روند اصطکاک و سایش، اصطکاک خشک به خصوص می تواند به طور موثر افزایش PTFE انتقال فیلم و قدرت پیوند دوگانه و ذرات سخت پی به طور مساوی پراکنده در ماتریس PTFE نقش حمایت در بار نتیجه تا حد زیادی بهبود استحکام مکانیکی مواد اصطکاک، خزش مقاومت و Vicat دمای نرم شدن.

 

تحقیقات ما نشان می دهد که علاوه بر 15% از پی ما می تواند به بهبود مقاومت سایش PTFE 400 بار در مقایسه با دیگر مواد پلیمری و سمفنشد (زیرچشمی نگاه کردن, PPS, AF, صندوق)، بهترین اثر افزایش بهترین "شریک" برای PTFE است. به عنوان مثال، علاوه بر محتوای 15 درصد این محصول به منظور افزایش مواد کامپوزیت PTFE از افزودن polyphenylene (صندوق) مقاومت 7 بار بالاتر از حد PV ارزش بالاتر از 2 بار را اضافه کنید. بنابراین، این محصول به طور گسترده ای در کمپرسور مهر فنجان آستین ریل ریل قابل انعطاف شمشیر دودم لایه مقاوم در برابر سایش و دیگر مواد کامپوزیت PTFE استفاده شده است.


عملکرد SolverPI-پودر پر 1800 PTFE

پی پر سرعت (%)

15%

تراکم (g/cm3):

1.96

استحکام کششی (MPa):

18.54

کشیدگی (درصد):

311

سختی ساحل (ساحل D):

57

انقباض (درصد):

3.07

Vicat نرم شدن درجه حرارت (℃):

202

ضریب اصطکاک

0.11

لباس (g)

0.002 0.004
پرس و جو