رزین های SolverPI 7051

نام محصول: پلی رزین شماره آیتم: SolverPI رزین 7051 رزین های SolverPI 7051 پیشرفته ماتریس کامپوزیت رزین به طور گسترده ای مورد استفاده در تولید کامپوزیت با عملکرد بالا است

جزئیات محصول

نام محصول:رزین های پلی

شماره مورد:رزین های SolverPI 7051

رزین های SolverPI 7051 است پیشرفته ماتریس کامپوزیت رزین به طور گسترده ای در ورقه تولید بالا عملکرد مواد کامپوزیت، به ویژه مناسب برای درجه حرارت بالا و حرارت مس ملبس و دیگر تولید استفاده می شود, آن می تواند جایگزین رزین پلی Kerimid701A.

رزین های SolverPI 7051 براساس رزین پلی bismaleimide مبتنی بر سیستم، در ترکیب شیمیایی آن DDM و اجزای دیگر در راستای حفاظت از محیط زیست مورد نیاز شامل نمی شود.

ویژگی

lدمای انتقال شیشه ای بالا و پایداری حرارتی;

lمقاومت عالی در برابر حلال;

lکم ضریب انبساط حرارتی (CTE، T-محور);

lاستحکام پوست مس بالا;

lپايداري خوب.

استفاده از محصول

بسته به رقت مورد نیاز محتوای مواد جامد استون و دیگر حلال های آلی می شود. CCL هنگامی که آماده شده با رزین های خالص در کمتر از 80وضعیت با حلال به مقدار مواد جامد 40 تا 65 درصد استفاده رقیق. هنگامی که آماده brominated رزین CCL سازگاری با مقدار اضافه شده brominated اپوکسی رزین خالص 20% یا کمتر، و اضافه کردن مقدار مناسب از شعله های معدنی برم Al (OH) 3، در کمتر از 80بیماری با حلال رقیق شده به مواد جامد مطالب 40 تا 65 درصد ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، استفاده از الیاف تقویت کننده (فایبر گلاس، فیبر کربن، و غیره) prepreg بخش کفپوش برای استفاده آماده است.

Utimately دستیابی به شاخص های عملکرد

دمای انتقال شیشه ای (Tg) 250

Retardancy (UL 94) شعله HB / ششم / VO

لایه بردار قدرت فویل مس (سندرم روده تحریک پذیر /)7

خواص مکانیکی و پایداری حرارتی و خواص الکتریکی قابل مقایسه با Kerimid701A.

شاخص های کیفیت

بیرونی

محتوای جامد

زمان ژل (171)

رنگ قهوه ای مایع چسبناک

40-80%

تا کنون 200

پرس و جو