رزین های SolverPI 7005

نام محصول: پلی رزین شماره آیتم: SolverPI رزین 7005 رزین های پلی رزین های SolverPI 7005 پیشرفته ماتریس کامپوزیت رزین است که عمدتا به عنوان ماده های بالا اصطکاک تولیدات استفاده می شود است

جزئیات محصول

نام محصول:رزین های پلی

شماره مورد:رزین های SolverPI 7005

رزین های پلی رزین های SolverPI 7005 است پیشرفته ماتریس کامپوزیت رزین عمدتا استفاده می شود که تولیدات مواد اصطکاک های بالا محصول و ماتریس رزین های آن این است که مقاومت در برابر حرارت بسیار عالی و خواص مکانیکی خوبی سازگاری با انواع سرنگ را با انعطاف پذیری خوب. همچنین مناسب برای تهیه مقاومت بالا (کم) دما جامد خود شونده مکانیکی قطعات. با حلال های آلی (استون) است حل شده، برای تهیه الیاف (فیبر شیشه ای فیبر کربن، و غیره) تقویت prepreg به طور گسترده ای در زمینه رزین دمای بالا بر اساس مواد کامپوزیت. به عنوان اصلاح رزین اپوکسی مقاوم در برابر حرارت، تحت شرایط مختلف نسبت انواع درجه حرارت جدید سیستم رزین اپوکسی به مناطق مختلف اپوکسی رزین های گرما مقاومت مورد نیاز تهیه می شود.

رزین های SolverPI 7005 براساس رزین پلی bismaleimide مبتنی بر سیستم، در ترکیب شیمیایی آن DDM و اجزای دیگر در راستای حفاظت از محیط زیست مورد نیاز شامل نمی شود.

ویژگی

دمای انتقال شیشه ای بالا و پایداری حرارتی;

خواص مکانیکی و الکتریکی و خواص مکانیکی;

پايداري خوب دمای پایین.

استفاده از محصول

پس از مخلوط یکنواخت با پودر های مختلف تحت شرایط خاصی قالب.

حل شده بودند در استون و دیگر حلال های آلی حل رزین جامد خاص برای تهیه الیاف (فیبر شیشه ای فیبر کربن، و غیره) تقویت prepregs ورقه برای استفاده ساخته شده است.

رزین مایع محلول در حلال های آلی مانند استون ساخته شده برخی مواد جامد با توجه به نیاز به نسبتهای مختلف مخلوط رزین اپوکسی می تواند توسط انواع درجه حرارت سیستم جدید اپوکسی رزین، برای دیدار با مناطق مختلف آماده، به ویژه زمینه رزین های اپوکسی عایق الکتریکی مواد حرارت مقاومت مورد نیاز است.

فرآیند پخت (مرجع)

180/ 2 h + 200/ 2 h + 230/ 4-6 ساعت

شاخص های کیفیت

بیرونی

نقطه ذوب

دانه دانه بودن

سیالیت

زمان ژل

پودر زرد رنگ پریده

70-90

150h

15-25mm

160-250s

پرس و جو