پوشش SolverPI

نام محصول: دستگاه های هدایت بالا دمای پی Coating.Item شماره: 1001.High SolverPI-پوشش پی درجه حرارت پوشش 1001 SolverPI پوشش پوشش پلیمری با بالا مقاوم در برابر حرارت، پایدار خواص شیمیایی و خواص دی الکتریک است.

جزئیات محصول

ProductName:ThermoplasticHighTemperaturePolyimideCoating

ItemNo.:SolverPI-Coating1001

پی دما بالا پوشش SolverPI پوشش 1001 پوشش پلیمری با بالا مقاوم در برابر حرارت، پایدار خواص شیمیایی و خواص دی الکتریک است. با توجه به آن و عملکرد عالی، آن اغلب استفاده می شود بعنوان عایق لایه سیم کشی مدار مجتمع مقیاس بزرگ فلزی پوشش سطح passivation سطح لایه محافظ مواد کاشت یون و غيره. این است که به طور گسترده ای در زمینه صنعت ناوبری هوافضا حمل و نقل هوایی و ریز الکترونیک شیمیایی استفاده می شود. ویژگی های کم مقاوم در دمای بالا مقاوم حرارت، مقاوم در برابر تابش مقاومت به خوردگی شیمیایی میزان جذب کم رطوبت مقاومت هیدرولیز عملکرد عالی عایق و پایداری اکسیداسیون خوب، آتش پیشگیری noncombustible وسیله ای برای حفاظت از محیط زیست، غیر سمی چسبندگی خوب انعطاف پذیری بالا مقاومت به ضربه و نفیس، مقاومت رنگ برنیش، فیلم و صیقلی است.

استفاده:فلزی است که دشوار است به پیوست درخواست (استیل و آلومینیوم و مس, تیتانیوم در آلیاژ منیزیم پوشش کروم آبکاری)

Performanceindicators:

شرایط

Guideposts

ظاهر

زرد و قهوه ای

Solidcontent

25

تراکمg/cm³

1.29 g/cm3-1.60 g/cm3

Viscosity(mPa.s)

945-1500

Dilatationcoefficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

FrictioncoefficientPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Wearvolume(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielectricconstant(1KHz)

3.0-3.5

Surfaceresistance(Ω)

1015-1016

VolumeresistanceΩ·m

109-1014

Applicabletemperature

-260-400

Thermaldecomposition

≥580

Saltsprayresistance

≥1500000

چسبندگی

≥80

مقاومت در برابر اسید

Resistanttohydrochloricacid، thinsulfuricacid، hydrofluoricacid، و غیره

Aalkaliresistance

Thecoldresistanceoflowconcentrationofalkaliliquor

Agingresistance

≥1500000

Otheritems

Resistancetoorganicsolventsandvariousoils

Theconstructiontechnology:

1. استفاده از فن آوری: قلم مو رنگ و یا هم بزنید پس از پاشش روش پوشش غلتک مانند پوشش بر روی سطح بستر فلزی، ضخامت پوشش می شود مشخص با توجه به نیازهای واقعی (پوشش می تواند با توجه به وضعیت واقعی با استفاده از فرم آمید رقت حلال رقت پس از پوشش باید در ساخت مخلوط) پس از حدود 20 دقیقه خشک کردن پوشش مواد پایه در داغ انفجار اجاق در 80 ℃ در ساعت ، برنامه ریزی برای پخت، 120℃/h、160℃/h、280℃/h و دمای کنترل میزان حرارت 2 ℃ / دقیقه، اجازه دهید آن را برای خنک به دمای اتاق به طور طبیعی پس از درمان، unsealing پوشش نیاز به پایان رسید در عرض یک هفته.

2 درخواست پايه: سطح فلز جلا باید یا قدرت اتصال به برخورد با سطح فلز قدیمی پاک را تحت تاثیر قرار. سطح فلز با پوشش قوی باید حفظ خشک، تمیز، و صاف، ساخت دمای ℃ 10 به 35 ℃ است.

3.Note: ساخت، پوشش پی باید مرطوب, اجتناب از جلوگیری از گرد و غبار و استفاده می توانید رنگ با حلال های دیگر، سایت ساخت و ساز باید تهویه شود. پوشش شده است که opeded نیاز به اسرع وقت، پوشش باز نشده نگهداری طولانی مدت زیر 15 ℃ به پایان رسید moistureproof توجه داشته باشید, نگه داشتن تهویه مناسب. اجتناب از تماس با پوست هنگامی که با استفاده از حلال مواد آلی سمی و قابل اشتعال، فرار شامل نمی شود برای مدت طولانی از زمان، زمانی که مطابق با روش کلی رنگ می تواند انجام شود.


UVCuringprocess

روش 1: سطح اسپری زیر نور uv در فاصله 200 متر زیر، حدود 30 دقیقه است تابش عمودی در اصل سطح پوشش چسب دست ندارد، یعنی پخت کامل است. اگر سطح پوشش بزرگتر است، در پخت روند لامپ ماوراء بنفش و یا پاشش سطح حرکت می باید.

روش 2: اول سطح پوشش زیر لامپ ماوراء بنفش در فاصله 300 mm برای تابش عمودی حدود 10 دقیقه، سپس پوشش سطح زیر لامپ ماوراء بنفش در فاصله 200 mm برای تابش عمودی حدود 10 دقیقه قرار دهید و سپس دوباره پوشش در سطح نور ماوراء بنفش در فاصله 100 mm برای تابش عمودی حدود 10 دقیقه قرار دهید ,. زمانی که پوشش سطح چسب دست نیست در اصل، آن یعنی درمان کامل است. به همین ترتیب، اگر سطح پوشش بزرگتر آن باید حرکت در روند درمان لامپ ماوراء بنفش یا اسپری سطح.

(توجه داشته باشید: این روش است مرجع برای قدرت 2 کیلو وات لامپ uv در فرایند واقعی را می توان با توجه به اندازه لامپ قدرت مناسب uv لامپ uv و فاصله بین سطح پوشش و تابش زمان تنظیم.)
پرس و جو