صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

استفاده از پی

Sep 15, 2014

پی ساختار و عملکرد منحصر به فرد است که به طور گسترده در حمل و نقل هوایی هوافضا الکترونیک ماشین آلات مواد شیمیایی الکترونیک و دیگر زمینه های با تکنولوژی بالا از آن.

(1) فیلم، یکی از اولین استفاده از پی عمدتا مورد استفاده برای بسته بندی مواد شکاف موتور ساخت و ساز کار محیط زیست و کابل عایق است. علاوه بر این، شفاف پی طبقه خورشیدی نرم کنند. محصولات نازک است که عمدتا DuPont Kahton سری اوبه Upilex و Kaneka Apical.at هاربین کارخانه موتور با استفاده از پی چانگچون موسسه کاربردی شیمی برای تولید هسته ای عایق زیر دریایی آب بندی آستین با سرب, عایق, اسلات گوه است.

(2) ترکیب مواد آن است یکی از ترین های بالا مواد ساختاری، قطعات هوافضا و موشک به طور گسترده ای در اروپا و ایالات متحده استفاده می شود. در داخلی عمدتا برای قطعات مکانیکی مقاوم در برابر گرما، استحکام بالا مانند عنصر تبادل حرارت ماشین، کاربراتور پوشش و پوشش شیر، ساز و غیره استفاده می شود... برای استفاده در شرایط خوب کشتی حلقه پیستون کمپرسور و بشقاب شیر Shenyang کارخانه کمپرسور گاز با استفاده از مواد پی چانگچون موسسه کاربردی شیمی، فراهم می کند.

(3) رنگ، پی به عنوان پوشش است که عمدتا به عنوان عایق رنگ، به خصوص به عنوان پوشش های بالا و یا سیم های الکترومغناطیسی استفاده می شود استفاده می شود. در حال حاضر، اکستروژن تهیه گرمانرم پلی معطر عایق سیم پیچ، با کیفیت بالا، راندمان بالا، هزینه کم اثر. سیم الکترومغناطیسی مگر می تواند در صنعت برق و الکترونیک مورد استفاده قرار گیرد، در هوا و فضا و هسته نرم افزار صنعت انتظار می رود.

(4) فیبر, قبلا, در مهندسی پلاستیک خاص تولید فیبر زیرچشمی نگاه کردن (زیرچشمی نگاه کردن) تنها برسد درجه صنعتی و در حال حاضر استفاده از رزین های گرمانرم پلی معطر به روش اکستروژن همچنین فیبر هموار می تواند تولید. مدول الاستیک فیبر پس از فیبر کربن دارند استفاده محیط های خورنده و منبع تابش در بالا دما، متوسط درجه حرارت بالا به عنوان مواد فیلتر و مواد رادیو اکتیو و ضد گلوله، پارچه نسوز.

(5) جداسازی غشا غشاء مواد ایده آل اول از همه باید نفوذ پذیری هوا بالا و permselectivity خوبی داشته باشد، در مرحله دوم نیز استحکام بالا و مقاومت در برابر خوردگی و سایر ویژگی باید. پس از آن به طور گسترده ای در غشاء و فرآیندهای غشایی جداسازی گاز استفاده می شود پی و مشتقات آن این ویژگی را دارند. آن می تواند برای گازهای مختلف مانند هیدروژن استفاده می شود / جدایی نيتروژن، نيتروژن / اکسیژن، دی اکسید کربن و نیتروژن و یا متان از بین بردن رطوبت را از هوا گاز هیدروکربن غذا و الکل، نیز می توان استفاده به عنوان غشاء pervaporation و غشاء اسمز معکوس. علاوه بر این، آنجا پی مقاومت و مقاومت حلال آلی به خصوص نقش مهمی در تفکیک گاز و مایعات آلی.

(6) برنامه در دستگاه قایق بتونه چون پی فوق العاده دمای بالا مقاومت، دی الکتریک و عالی ضد تابش عملکرد، بنابراین، به عنوان مواد کاربردی در صنعت ریز الکترونیک، به ویژه، به طور گسترده ای در مقیاس بزرگ و فوق العاده بزرگ مقیاس تراشه استفاده شده است. آن می تواند به عنوان عایق لایه به لایه دی الکتریک استفاده می شود; به عنوان لایه بافر می تواند استرس را کاهش می دهد، بهبود نرخ تمام شده محصولات; به عنوان لایه محافظ محیط زیست به ویژه کاهش می ری اثر در دستگاه اما نیز اثر محافظ از ذرات کاهش یا حذف خطای نرم افزاری دستگاه است. همانطور که در مورد فیلم غیر فعال پوشیده شده در قطعات 50 ~ 100 متر متر پوشش که به خطا نرم ردیابی اورانیوم و توریم می تواند به جلوگیری از تابش ناشی از حافظه ساطع شده. لایه پلی پوشش داده شده در دستگاه های قایق بتونه به طور موثر برای جلوگیری از انتقال الکترونی دستگاه برای جلوگیری از خوردگی دستگاه افزایش توانایی های ضد آب. پوشش بر روی سطح پی تراشه به عنوان لایه بافر است که به طور موثر با توجه به اثرات استرس حرارتی از ترکیدن جلوگیری می توانید. علاوه بر این، با توجه به گسترش پی ضريب خط و مس مشابه و مس فویل آلومینیومی کامپوزیت چسبندگی قوی، انعطاف پذیر مدار چاپی هیئت مدیره می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هستند.

(7) جهت عامل تنظیم صفحه نمایش کریستال مایع, تشکیل هسته صفحه نمایش کریستال مایع است دو قطعه پوشش داده شده با کریستال مایع پر لایه رابط بین شیشه، شیشه ای با پوشش در سطح داخلی لایه تراز آن نقش نوری و ویژگی های الکتریکی از مولکول های کریستال مایع به دست آوردن مطلوب تراز وسط قرار دارد ، روش قالب گیری تراز لایه در سطح شیشه پوشیده شده با لایه پلیمری و سپس پارچه ای خاص جهت اصطکاک، ناهمسانگردی سطح پلیمر استفاده کنید. مولکول های کریستال مایع با پلیمر سطح تعاملات و جهت گیری به سمت اصطکاک. چون پی در پایداری حرارتی جهت ثبات چسبندگی، خاصیت دی الکتریک نسبت به مواد دیگر اکثر تولید کنندگان پی به عنوان تراز کریستال مایع علاوه بر رسیدن مورد نیاز زیر زاویه و خوب درست، دمای اتاق ذخیره سازی دوره از ویژگی های برجسته از بیش از یک سال استفاده می کنند.

(8) ویژه مهندسی پلاستیک، آنجا پی با خواص بسیار عالی از مقاومت در برابر دمای بالا، استحکام بالا مقاومت در برابر سایش و استفاده شده است در موتور بزرگ, انرژی هسته ای کارخانه، ماشین آلات نساجی، تجهیزات بسته بندی های با سرعت بالا، کمپرسور هوا، ماشین ترمز، دنده تحمل (یا حفاظت قاب)، کپی به عنوان مقاومت در برابر دمای بالا، آب بندی و مقاوم در برابر سایش شونده و غیره قطعات...

(9) دیگر استفاده می کند، پی به عنوان مواد استفاده می شود، قطعنامه زیر میکرون برسد. برای موج فیلتر رنگ با رنگدانه یا رنگ تا حد زیادی روش پردازش ساده می کند. پی حاوی فلوئور در محدوده طول موج ارتباطات شفاف، می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مواد وفجد منفعل یا فعال نوری تعویض مواد و غیره... علاوه بر این، پی نور است نوع می شود مستقیم لیتوگرافی الگوی خوب حرارت مقاومت و پایداری شیمیایی و خواص عایق الکتریکی در مواد. پی به عنوان بالا مواد عایق مقاوم در برابر درجه حرارت مورد استفاده قرار گیرد, به عنوان چسب سازه های بالا استفاده می شود, تحت درجه حرارت آلیاژ آلومینیوم آلیاژ تیتانیوم، استنلس استیل و سرامیک درجه حرارت بالا مقاومت در برابر تابش و دیگر جنبه های پیوند بالا و پایین استفاده.