صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

مسیر سنتز پلی

Sep 15, 2014

انواع پی، تنوع مختلف وجود دارد راه سنتز، بنابراین می توانید انتخاب شده با توجه به برنامه های مختلف از اتصال متغیر، سنتز نیز دشوار به پلیمر های دیگر است.

1. پی عمدتا یوان دو آمین اکسید سنتز داده شده دو دو یوان و تعداد دیگر هتروسيليك پلیمرها مانند polybenzimidazole، پلی استایرن و گنگ triazole، polybenzothiazole، پلي phen گنگ و Polyquinoline مونومر منبع گسترده ای از مواد اولیه تشکیل شده, سنتز نیز آسان تر است. دو، دو آمین اکسید پی انواع ترکیبات مختلف عملکرد مختلف بشه؟

2. پی می توانید از دو انیدرید تشکیل شده و دو آمین در حلال های قطبی مانند DMF DMAC شدن یا / با دمای پایین حلال polycondensation مخلوط های متانول، polyamic اسید محلول، فیلم تشکیل دهنده یا نخ ریسی پس از گرم به 300 ℃ کم آبی cyclization را در پی به دست آمده؛ نیز می تواند اضافه استیک انیدرید و آمین عالی کاتالیزور به اسید پلی آمید است شیمیایی کم آبی، cyclization، پودر و پی به دست آوردن. آمین های دو و دو اکسید می تواند همچنین در بالا نقطه جوش حلال مانند حرارت فنلی حلال پلیمریزاسیون پی. علاوه بر این، همچنین پلی استر می تواند دست آوردن چهار یوان از دو یوان و یوان دو اسید آمین; همچنین می تواند ساخته شده از پلی آمید اسید اول به polyisoimide و سپس تبدیل به پی. این روش مناسب برای پردازش، سابق PMR روش نامیده می شود، می تواند ویسکوزیته پایین، محلول جامد بالا برای به دست آوردن، با کم ویسکوزیته پنجره در فرایند ذوب، روش ویژه مناسب برای تولید مواد کامپوزیت است; افزایش حلالیت دومی در فرایند تحول نه ترکیبات مولکولی کم منتشر می کنند.

3 تا زمانی که این دو (یا انیدرید اسید چهار) واجد شرایط و خلوص آمین دو با استفاده از هر روش polycondensation، بسیار آسان برای به دست آوردن وزن مولکولی کافی, اضافه کردن واحد آمین یا انیدرید واحد همچنین می تواند بسیار آسان برای کنترل وزن مولکولی هستند.

4 در دو (یا انیدرید اسید چهار) و دو تراکم آمین به عنوان طولانی به عنوان نسبت مساوی مولر، عملیات حرارتی در خلاء، می تواند بهبود وزن مولکولی کم مولکول پلیمر جامد قبل مقدار تا حد زیادی، تا راحتی و پودر پردازش.

5. به راحتی در پایان زنجیره ای یا زنجیره ای به گروه واکنش به فرم فعال الیگمرس، منجر به گرما سخت polyimides.

6. پی carboxyl استريفيكاسيون، یا نمک، با استفاده از پلیمر amphiphilic طول زنجیره آلکیل یا گروه های نور را معرفی کنید، می توانید دریافت مواد یا فیلم سازی پوند.

7. سنتز پی به طور کلی نه تولید نمک های معدنی، آماده سازی مواد عایق به خصوص سودمند است.

soNorFifth ملک شعله عقب انداز

پلیمر پلی خود عمليات حرارتي، سیگار کشیدن میزان خلاء بالا outgassing به ندرت کم، است; ثبات در دمای بالا و خلاء بالا و تابش فرار کمی مهم; درجه بازدارنده:

ششم، پی تركیب

می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید ظروف و وسائل و تجهیزات پزشکی و عقیم سازی هزاران نفر را می تواند تحمل بار، برخی از پی زيست سازگاري خوب است. به عنوان مثال، در آزمایش خون سازگاری برای فعالیت های غیر هموليتيک، سيتوتوكسيك در شرايط آزمايشگاهي آزمایش غیر سمی. سبک = متن-تورفتگی: 0; mso-لیست: l0 level1 lfo1'10. پی غیر سمی است می تواند برای تولید ظروف و وسائل و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد و هزاران بار می تواند مقاومت در برابر ضد عفونی. است برخی از پی های سازگاری خوب بیولوژیکی به عنوان مثال، در تست سازگاری خون برای فعالیت های غیر هموليتيک، سيتوتوكسيك در شرايط آزمايشگاهي آزمایش برای غیر سمی وجود دارد.