صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

خلاصه ای از پی

Sep 15, 2014

پی یکی از بهترین جامع خواص مواد آلی پلیمری با حرارت 400 ℃، استفاده طولانی مدت محدوده دما از - 200 تا 300 درجه سانتیگراد، هیچ نقطه ذوب آشکار، مقاومت عایق بالا، ثابت دی الکتریک هرتز 4-103، از دست دادن دی الکتریک است تنها 0.004 ~ اف 0.007، به ساعت درجه مواد عایق.

پی اشاره به ستون فقرات بزرگ حاوی پلیمر imino گليسيريدها، که متعلق به ترکیبات معطر، یوان دو و دو یوان آمین اکسید توسط پلیمریزاسیون مهر آماده تشکیل شده است. زنجیره مولکولی پی شامل تعداد زیادی از حلقه بنزن و imide گروه به حلقه بنزن و تشکیل حلقه های پنج membered هتروسيليك گنجانیده شد، سفتی زنجیره مولکولی درون مولکولی قوی نیروهای، بسته بندی تراکم بالا است، پی سری خواص بسیار عالی است. پی به دلیل ساختار آن متشکل از دو اکسید و دو آمین است همان، عملکرد نیز تا حدودی تفاوت دارد.

پی یک نوع خاص مهندسی مواد، به طور گسترده ای استفاده شده است در حمل و نقل هوایی هوافضا ریز الکترونیک فناوری نانو کریستال مایع, جداسازی غشا زمینه های لیزری. به تازگی، همه کشورها در تحقیق، توسعه و استفاده از پی در قرن بیست و یکم یکی امیدوار کننده ترین پلاستیک های مهندسی شامل. پی به دلیل ویژگی های برجسته خود را از اموال و سنتز به عنوان یک ماده ساختمانی یا بعنوان مواد عملکردی آن چشم انداز برنامه بزرگ است شده به طور کامل درک, شناخته شده به عنوان "حل مشکل" و که "هیچ پی تکنولوژی امروز سالهاست برای انرژی جنبشی ندارد خواهد بود".

پی است ساختار مولکولی پلیمر معطر هتروسيليك از ترکیبات حاوی imide گروه زنجیره ای انگلیسی پی (PI)، بنزن پی، پی محلول می توان به تقسیم imide پلی ¬ آمید (PAI) و بليسترس نفت imide (پی) 4.

پی یکی از بهترین انواع پلاستیک های مهندسی مقاوم در برابر حرارت را در درجه حرارت بالا، برخی از ارقام ممکن است طولانی مقاومت در برابر دمای بالا زمان کوتاه ℃ 290 زیر 490 ℃، خواص مکانیکی، مقاومت خستگی، خواص الکتریکی شعله عقب انداز، پايداري، انقباض های خوب، قالب کوچک، مقاومت در برابر روغن، اسید و حلال های آلی، نه مقاومت قلیایی، مقاومت عالی در برابر اصطکاک، عملکرد بپوشید.

ترموپلاستیک پلی رزین (پلی رزین) مراجعه کننده به عنوان پی) گرمانرم مهندسی پلاستیک است. آن بالا مقاوم در برابر درجه حرارت گرمانرم کائوچو با دمای انتقال شیشه بالا است درجه حرارت (243 درجه C) و نقطه ذوب (334 ℃)، درجه حرارت تغییر شکل حرارتی تا 260 ℃ (30% شیشه ای فیبر یا فیبر کربن تقویت شده درجه)، می توان استفاده کرد برای مدت طولانی در 250 ℃, و دیگر پلاستیکی مقاوم در برابر درجه حرارت بالا مقایسه با PPS PTFE PPO زیرچشمی نگاه کردن، و غیره، استفاده از حد بالایی دمای بالاتر از ℃ تقریبا 50;

پی رزین نه تنها مقاومت در برابر حرارت از دیگر پلاستیکی مقاوم در برابر دمای بالا بسیار عالی است و مزایای استحکام بالا و مدول بالا و چقرمگی شکست بالا و پايداري عالی است; رزین پی می تواند به حفظ استحکام بالا در دمای بالا، آن قدرت خم در 200 ℃ تا مورد 24MPa در 250 ℃ قدرت خم و تراکم قدرت هنوز 12 ~ 13MPa; پی رزین استحکام ثبات اندازه خوب، کم ضریب انبساط خطی بسیار نزدیک به مواد فلزی آلومینیوم;

مقاومت شیمیایی عالی، مواد شیمیایی به طور کلی، تنها کنسانتره اسید سولفوریک برای حل کردن یا نابود کردن آن، مقاومت در برابر خوردگی و نیکل در فولاد مشابه هستند و شعله را شعله عقب انداز، شرایط انتشار گازهای سمی و دود ضد تابش توانایی. رزین پی دارای سختی خوب استرس متناوب و مقاومت خستگی عالی تمام پلاستیک، آلیاژ مواد با برجسته ترین است قابل مقایسه با;

خواص tribological پی رزین با برجسته مقاومت به سایش کشویی و منبت كاری سایش عملکرد عالی، به ویژه برای حفظ بالا مقاومت و ضریب اصطکاک پایین در 250 ℃ می پوشند; پی رزین آسان اکستروژن و تزریق عملکرد ماشینکاری عالی، قالب بهره وری بالا.

علاوه بر این، پی نیز خود روغن کاری و پردازش آسان و عایق ثبات و مقاومت هیدرولیز و دیگر عملکرد عالی است که به طور گسترده در هوافضا-خودرو-برق و الکترونیک، پزشکی و مواد غذایی پردازش و زمینه های دیگر، توسعه و استفاده از چشم انداز است.