صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

خواص پلی اتیلن

Sep 15, 2014

اول, عملکرد خوب در دمای

1. درجه دمای تجزیه به طور کلی در 500 ℃. از دو تا دو تا از بنزن انیدرید و دی فنیل آمین سنتز از پی تجزیه حرارتی دمای 600 ℃ می رسد، جایی که یکی از بالاترین ثبات حرارتی پلیمر در رقم است. طهرمستّنج پایدار در 360 ℃ می توانید استفاده کنید، گرمانرم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدت طولانی در 230 ℃.

2 در حالی که مقاوم در برابر خواص خوب بسیار کم است، اگر هنوز هم نه در نیتروژن مایع - 269 درجه سانتیگراد در شکستگی شکننده.

3 ضریب انبساط حرارتی است بسیار کم و تنها 2 X 10-5-3 X10 5 / ℃، نوع biphenyl 10 - 6 / ℃، گونه رسیدن می تواند 10 - 7 / C.

دوم، خواص مکانیکی عالی

1. پی خواص مکانیکی خوبی است. مقاومت کششی پلاستیک پلی بازی های پارالمپيک آتن 100MPa بالا، به عنوان مهندسی پلاستیک، مدول الاستیک آن معمولا 3 4GPa است. قدرت مدول فیبر تقویت پی پلاستیک تقویت شده بیشتر شود

2. پی مقاومت سایش عالی، عملکرد روغن کاری خود است. تغییر خواص مکانیکی با نوسان دما خزش دمای کوچک، بالا سرعت حرارت حتی از آلومینیوم نیز کوچک است. قطعات مکانیکی انتقال را انجام می دهد.

3. پی گرما پیری عملکرد خوب با 200 ℃، 1500 ساعت پیری درمان، کاهش اندازه گيری مقاومت کششی کمی مواد در دمای اتاق.

4 مقاومت تابش مانند پلی اتیلن در 5 × 109 راد دوز اشعه قدرت باقی می ماند در 86% پلی فیبر 1 * 109 راد دوز تابش میزان قوی نگه داشتن بیش از 90 ٪. می تواند در صنعت هسته ای استفاده می شود.

سوم، خواص دی الکتریک خوب و خواص الکتریکی است

ثابت دی الکتریک پی به عنوان 3.4, معرفی فلوئور یا هوا پراکنده در اندازه نانو پی، ثابت دی الکتریک می تواند به حدود 2.5 کاهش می یابد. از دست دادن دی الکتریک 10 3 قدرت دی الکتریک 100 300kV / میلی متر، حجم مقاومت 10 ^ اهم 17 سانتی متر /. این ویژگی ها هنوز در سطح دما دامنه و فرکانس طیف بالاتر می توانید حفظ.

مقاوم در برابر تاج عملکرد ویژگیهای عالی عایق برق

چهارم، خواص شیمیایی پایدار

پی مقاومت عالی و مقاومت در برابر حلال آلی، مقاومت در برابر هیدرولیز توسط رقیق اسید سولفوریک، ثبات آب 500 ساعت ایستاده تا 120 ℃.Not مقاوم به کنسانتره اسید سولفوریک اسید نیتریک غیر محلول قلیایی و درجه حرارت بالا بخار.

ويژگي پنجم، شعله عقب انداز

پلیمر پلی خود عمليات حرارتي، سیگار کشیدن میزان خلاء بالا outgassing به ندرت کم، است; ثبات در دمای بالا و خلاء بالا و تابش فرار کمی مهم; درجه شعله عقب انداز: V0; LOI > 45

ششم، پی تركیب

می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید ظروف و وسائل و تجهیزات پزشکی و عقیم سازی هزاران نفر را می تواند تحمل بار، برخی از پی زيست سازگاري خوب است. به عنوان مثال، در آزمایش خون سازگاری برای فعالیت های غیر هموليتيک، سيتوتوكسيك در شرايط آزمايشگاهي آزمایش غیر سمی.  متن-تورفتگی: 0; mso-لیست: l0 level1 lfo1'> 10. پی غیر سمی است می تواند برای تولید ظروف و وسائل و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد و هزاران بار می تواند مقاومت در برابر ضد عفونی. است برخی از پی های سازگاری خوب بیولوژیکی به عنوان مثال، در تست سازگاری خون برای فعالیت های غیر هموليتيک، سيتوتوكسيك در شرايط آزمايشگاهي آزمایش برای غیر سمی وجود دارد.