صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

برجسته عملکرد جامع مواد پی

Sep 15, 2014

1. پی است یکی از گونه های بالاترین تاكنون پایداری حرارتی پلیمر، دمای بالا مقاوم در برابر درجه حرارت تجزیه حرارتی در 500 ℃ بالا است. داغ مواد ضريب گسترش آن کوچک و فلز در همان سطح است. و دمای بسیار پایین, مانند نیست در-269 ℃ در هلیوم مایع تردی.

2. پی خوب خواص مکانیکی, خواص مکانیکی عالی محصول، نوع مقاومت بالا و مواد بالا غشاء است.

3 برخی از انواع پی مواد شیمیایی مقاومت است بهتر، پایدارتر به اسید به سختی محلول در حلال های آلی همه. هیدرولیز قلیایی مقاومت از انواع ندارد, این ظاهر باعث ضعف عملکرد پی بسیاری از ویژگی های متفاوت از سایر پلیمرهای با کارایی بالا، هیدرولیز قلیایی مواد بازیافت شده استفاده کنیم. علاوه بر تغییر ساختار مواد پی نیز می تواند کاملا مقاوم در برابر هیدرولیز شود.

4 پی تابش بالا مقاومت، پس از تابش الکترون قدرت حفظ نرخ 90 درصد فیلم 5 × 109 راد است.

5. پی بدون پر کننده بسیار خوب است عایق مقاومت دوره قدرت تفکیک مواد، خواص دی الکتریک خوب. این ویژگی می تواند هنوز هم در سطح بالا در درجه حرارت و فرکانس طیف گسترده ای نگهداری شود.

6. پی نوع مواد مقاوم در برابر شعله، خود extinguishment پلیمر سیگار کشیدن میزان کم است، شاخص اکسیژن از آن می تواند رسیدن به بیش از 30.

7. خالص پی مواد غیر سمی، غیر مواد تحریک کننده است و هزاران بار از عقیم سازی دمای بالا می تواند مقاومت در برابر. برخی از مواد پی برخی خواص ضد باکتری و ضد قارچ است.

8. some فیبر پی نیز تابع حفظ حرارت، گرم و آن می تواند قابل مقایسه با کشمیر.