صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

پردازش گرمانرم پلی

Sep 15, 2014

با توجه به پی گرمانرم معطر Tg بالا، بنابراین در پردازش این پلیمرها برای درجه حرارت بالا.

پودر پی می تواند در فشار متوسط (21 به 41MPa) توسط فشرده سازی قالب. با توجه به گرمانرم پلی Tg 500 و 845 ° F بین دمای ریخته گری ذوب پودر باید استفاده. با متوسط Tg پودر و گرانول تزریق می تواند. به دلیل ویسکوزیته مذاب بالا ریخته گری هستند نیاز فراوان دانش حرفه ای. به منظور بهینه سازی عملکرد قالب باید دنبال پی تامین کنندگان توصیه می شود با تزریق رزین مخصوص قالب گیری روند.

با کمک فیلم سنتی فن آوری، ریخته گری می تواند از پوشش پی (در صورتی که توان آن را در کلمات حلال مناسب حل شده است) و یا تهیه فیلم های لاک اسید polyamic. اگر لاک استفاده اسید polyamic فیلم به دست آمده imidization حرارتی برای به دست آوردن پی ها و فیلم باید."

معمولا، با استفاده از تکنولوژی اکستروژن مذاب، فیلم پی گرمانرم معطر پردازش درجه حرارت بیش از حد بالا و قابل قبول می تواند تولید. با این حال، با سیلخن diamine یا اتر تغییر چهره دو به منظور بهبود عملکرد قابل ملاحظه ای کاهش درجه حرارت پردازش پی، مذاب متعارف اکستروژن روش امکان پذیر است.

با polyimides و یا محلول اسید پلی آمید به شیشه، گرافیت فیبر و الیاف پیوسته بسته نرم افزاری، سپس حذف حلال و کوارتز گرم رزین آن ذوب از ورقه را خیس خوردن. همانطور که در سایر موارد اسید polyamic آن نیز مراحل نهایی imidization حرارتی نیاز دارد.

توسط فشرده سازی تکنولوژی قالب و مصالح پیشرفته کامپوزیت پلاستیک پلی prepreg imine که آماده مقاومت در برابر دمای بالا از "مرطوب" یا "خشک" داغ. به منظور تقویت prepreg و با استفاده از پی ذوب حرارت چرخه با پی خاص و تغییر. معمولا برای دمای بخار بیش از 600 درجه فارنهایت، فشار بالا 14MPa. در سفارش برای دریافت با کیفیت خوب از گرمانرم پلی prepreg تولید کامپوزیت prepreg شرایط پردازش، باید مطابق با تامین کنندگان خالی توصیه می شود.

پودر کاذب پی گرمانرم، روش متالورژی پودر تکنولوژی اجزای تشکیل پلی اف در درجه حرارت بالا و سپس تف جوشی 680-720 درجه سرد استفاده کنید.

ترموپلاستیک پلی نیز برای پوشش عایقی، فلزات و کامپوزیت محافظتی بالاتر و پوشش های مقاوم در برابر خوردگی مانع و امکانات الکترونیکی استفاده می شود. معمولا، استفاده از پوشش های اسید polyamic. با استفاده از تکنیک پوشش متعارف (به عنوان مثال: اسپری، قلم مو، شیب و رول). بعد از مرحله خشک شدن اسید polyamic پوشش توسط حرارت به پی. پوشش نازک مورد نیاز برای برنامه های کاربردی الکترونیک استفاده از فرآیند پوشش چرخش با سرعت بالا. در صورت استفاده از پوشش polyamic اسید به طور مشابه، در پوشش روند مراحل نهایی imidization حرارتی نیاز دارد.