صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

پی ها و فیلم

Oct 13, 2015

پی ها و فیلم یکی از اولین پی کالا، عایق موتور حافظه و کابل بندی مواد است. محصولات اصلی DuPont Kapton اوبه Upilex سری و Kaneka Apical هستند. پی شفاف فیلم سلول های خورشیدی می توانید به عنوان صفحه پایین نرم مورد استفاده قرار گیرد. بادبان IKAROS را با استفاده از پی ها و فیلم ها و الیاف در زمینه انرژی حرارتی تولید الیاف پلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فیلتر کردن گازهای داغ، نخ های پلی از گرد و غبار و گاز به ویژه مواد شیمیایی جدا شود ممکن است.
رنگ: به عنوان رنگ عایق برای سیم پیچ و یا به عنوان پوشش های بالا.
مواد کامپوزیت پیشرفته: برای قطعات هوافضا هواپیما و موشک. این یکی از مواد ساختاری بیشتر حرارت است. مانند ایالات متحده طرح هواپیمای مافوق صوت سرعت است 2.4M طراحی شده و دمای سطح پرواز از 177 ℃، نیاز به عمر 60000 h، گزارش را تعيين شده به عنوان 50 ٪ از مواد ساختاری به گرمانرم پلی رزین ماتریس کامپوزیت فیبر کربن تقویت شده، مقدار هر هواپیما است حدود 30 تی.
فیبر: مدول الاستیک پس از فیبر کربن به عنوان مواد فیلتر متوسط و درجه حرارت بالا و مواد رادیواکتیو را ضد گلوله، نسوز پارچه. چانگچون چین تولید محصولات پی است.
فوم: به عنوان مواد عایق دمای بالا.
پلاستیک های مهندسی: قالب های گرما سخت نیز گرمانرم، گرمانرم نیز برای تزریق و یا انتقال قالب می توانید استفاده. روانکاری اصلی، آب بندی، مواد عایق و ساخت و ساز برای خود. پی گسترده مواد شروع به استفاده از کمپرسور روتاری پره، رینگ پیستون و مهر و موم پمپ خاص و دیگر قطعات مکانیکی.
غشاء: برای انواع گازها مانند جداسازی هیدروژن / نيتروژن، نيتروژن / دی اکسید کربن، اکسیژن / نیتروژن یا گاز متان، و غیره، برای حذف رطوبت از هوای هیدروکربن اشتراک گاز و الکل. بلکه به عنوان pervaporation غشاء اسمز معکوس. از پی مقاومت در برابر حرارت و خواص حلال آلی اهمیت ویژه ای در جداسازی مایعات و گازهای آلی است.
صنایع نیمه هادی و قطعات الکترونیکی

مقاومت در برابر: پی خاصی نیز به عنوان مواد استفاده شود. چسب لاستیک های منفی و مثبت با وضوح زیر میکرون هستند. و رنگدانه یا رنگ با فیلم رنگ فیلتر است که می تواند به شدت ساده پردازش عملیات استفاده می شود.
استفاده از دستگاه ها سالهاست برای انرژی جنبشی: استفاده به عنوان عایق interlayer لایه دی الکتریک به عنوان لایه بافر می تواند به کاهش استرس و بهبود عملكرد. به عنوان لایه محافظ می تواند تاثیر محیط در دستگاه را کاهش می دهد, آن همچنین می توانید یک ذرات از محافظ اثر کاهش یا از بین بردن خطای نرم (نرم خطا) دستگاه. صنعت نیمه هادی به عنوان چسب پی های بالا در تولید مواد نیمه هادی و دیجیتالی شدن تراشه MEMS سیستم، از لایه پلی داشتن خوب شکل پذیری مکانیکی و استحکام کششی، کمک می کند تا به بهبود پی لایه و لایه چسب پی و لایه فلزی بین سپرده است. درجه حرارت بالا و پایداری شیمیایی لایه پلی و فلز انواع انزوا محیط خارجی نقش.
ال سی دی-گرا عامل مورد استفاده: پی در TN LCD SHN LCD TFT سی دی و جنبه های آینده از صفحه نمایش کریستال مایع ferroelectric تراز مواد عامل اشغال جایگاه بسیار مهم است.
-مواد نور: به عنوان مواد مواد سوئیچ نوری منفعل یا فعال وفجد پی فلوئور در محدوده طول موج ارتباطات شفاف پی به عنوان مواد ماتریس chromophore پایدار می توان بهبود رابطه جنسی.
رطوبت: استفاده از بيس رزينی گسترش خطی اصل آن می تواند به سنسور رطوبت استفاده می شود.