صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

معرفی پی

Sep 15, 2014

پی های معطر (پی، مراجعه کننده به عنوان پی)، یکی از بهترین ویژگی های جامع از مواد آلی پلیمری، آن ویژگی مقاومت در برابر خوردگی مقاومت خستگی مقاومت در برابر دمای بالا مقاومت به سایش مقاومت به ضربه تراکم کم سر و صدای کم عمر طولانی و عملکرد عالی در دمای بالا و پایین (-269 ℃ ~ 280 ℃ طولانی بدون تغییر شکل); دمای تجزیه حرارتی می تواند تا ارتفاع 600 ~ سانتیگراد است جایی که یکی از پایداری حرارتی پلیمر در رقم بالا، نه شکننده شکستگی در-269 ℃ در هلیوم مایع. این به طور گسترده ای استفاده شده است در هوا و فضا، حمل و نقل هوایی، فضا، خودرو، ریز الکترونیک فناوری نانو کریستال مایع جداسازی غشا لیزر برقی پزشکی تجهیزات پردازش مواد غذایی و زمینه های دیگر از پیشرفته فن آوری معروف به "حل مشکل".

پی معطر پلیمر هتروسيليك ساختار مولکولی ترکیبات حاوی imide گروه نام انگلیسی پی (PI)، می توان به PI و PI و imide بنزن محلول پلی آمید (PAI) و بليسترس نفت تقسیم imide (پی) 4. پی یکی از بهترین ویژگی های جامع از پلیمر آلی مواد درجه حرارت بالا تا 400 ℃ محدوده دما استفاده طولانی مدت از-200 ℃ ~ 300 ℃، هیچ نقطه ذوب آشکار است، عملکرد بالا عایق. علاوه بر این، پی به عنوان نوع خاص مهندسی مواد، استفاده شده است به طور گسترده در حمل و نقل هوایی هوافضا ریز الکترونیک فناوری نانو کریستال مایع, جداسازی غشا زمینه لیزر همه کشورها در تحقيق و توسعه و بهره گیری از پی در قرن بیست و یکم شامل یک امیدوار کننده ترین پلاستیک های مهندسی.

پی حل است نوع عملکرد گرمانرم مهندسی پلاستیک، نه تنها است دی الکتریک مکانیکی, حرارتی بسیار عالی، مقاومت در برابر خوردگی و ضد تابش عملکرد، اما همچنین نمایشگاه عملکرد پردازش حرارتی، گرم قالب اکستروژن و ریخته گری و تزریق روش استفاده کنید.

پی حل می شود اتیلن با فیبر شیشه و فیبر کربن و گرافیت, PTFE (PTFE) کامپوزیت، قابل توجهی بهبود خواص مکانیکی مواد پلیمری و خود روغن کاری و سایش مقاومت خواص.

حل کننده پی می توان به فیلم ساخته شده است، همچنین می تواند به عنوان محرمانه قطعات لوله و مفتول و ساختار پیچیده مانند چرخ دنده، بلبرینگ، آب بندی حلقه و اتصال تولیدات. ایده آل مواد جایگزین فلز، رزین های گرما سخت و سرامیک، گرمانرم دمای پایین و سخت ترین گرما درمان polyimides در شرایط خاص.

Jiande شهر حل پی شرکت تولید ltd. است نوع عملکرد مهندسی پلاستیک نه تنها عالی حرارتی و مکانیکی و دی الکتریک و پايداري، عملکرد تابش مقاومت و ضد خوردگی، اما همچنین نمایشگاه عملکرد عالی در ماشینکاری، قالب اکستروژن ریخته گری و تزریق روش پردازش استفاده می شود. اما نیز با فایبر گلاس (GF)، فیبر کربن (CF)، پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، گرافیت کامپوزیت دی سولفید مولیبدن تا خواص مکانیکی بهبود خواص مکانیکی مواد پلیمری کامپوزیت و روغن کاری خود بالا مقاوم در برابر سایش. به طور گسترده ای استفاده شده است در هوا و فضا کشتی سازی الکترونیک خودرو الکتریکی مواد شیمیایی و تجهیزات، ماشین آلات دقیق و غیره...