صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

طبقه بندی پی

Sep 15, 2014

پی را می توان به polycondensation تقسیم و polyaddition نوع دو.

(1) چگالش نوع پی پی معطر تغلیظ شده تشکیل شده است از آمین های معطر و معطر یوان دو دو انیدرید معطر کربوکسیلیک اسید یا معطر کربوکسیلیک اسید چهار چهار دو آلکیل استرهای تولید شده. واکنش سنتز پی نوع تراکم در این دو دی متیل فرم آمید انجام، N-متیل pyrrolidone بالا aprotic حلالها و مواد پی معمولا prepreg فرایند های قالب است، روند آماده سازی مواد برای این بالا جوش حلال aprotic در prepreg مشکل تبخیر، انتشار همزمان در دوره polyamic cyclization اسید (imide) نیز فرار ، که آسان برای تولید پلیمر کامپوزیت متخلخل است، آن دشوار است برای گرفتن با کیفیت بالا بدون تخلخل کامپوزیت است. بنابراین پی نوع چگالش به عنوان ماتریس رزین کامپوزیت، عمدتا مورد استفاده در تولید پلی اتیلن نازک و پوشش استفاده کمتر است.

(2) چرا که تراکم پی داشتن کاستی، به منظور غلبه بر کاستی های این نوع Polyaddition نوع پی پی نوع polyaddition توسعه داده است. جریان به طور گسترده ای استفاده می شود عمدتا پلي bismaleimide و norbornene فسخ polyimides. معمولا این رزین کم است جرم مولکولی نسبی پی با پایان گروه اشباع نشده دوباره از طریق گروه غير اشباع پایان برنامه های پلیمری.

①POLYBISMALEIMIDE پلی bismaleimide مالیک و آمین های معطر دو دو و polycondensation. آن در مقایسه با عملکرد پی همسان به همان اندازه, اما فرایند مصنوعی ساده پردازش آسان و کم هزینه، به راحتی می توانید به محصولات مختلف کامپوزیت ساخته شده است. اما درمان بیشتر شکننده.

②Norbornene بر اساس رزین های پلی فسخ، از مهم ترین کلاس PMR لوئیس ناسا است که پژوهش مرکز توسعه (برای اسکن پلیمریزاسیون منومرهای راکتانس مونومر reactant پلیمریزاسیون درجا) پلی رزین. RMR نوع پلی رزین دو آلکیل استرهای معطر کربوکسیلیک اسید آمین معطر چهار و دو یوان 5-norbornene-2، به عنوان یک راه حل می تواند به طور مستقیم برای اشباع الیاف استفاده می شود 3 و دو کربوکسیلیک اسید monoalkyl استر مناسب محلول در طعم الکل (مثل متانول یا اتانول)، بر اساس.