صفحه اصلی > اخبار & دانش > محتوای

پی های معطر (پی پی نامیده می شود)

Oct 16, 2015

پی های معطر (پی، پی به نام)، یکی از بهترین عملکرد کلی از مواد آلی پلیمری، آن ضد خوردگی، ضد خستگی، درجه حرارت بالا، مقاومت، مقاومت به ضربه، دانسیته، سر و صدای کم طولانی زندگی و عملکرد عالی درجه حرارت بالا سرویس (بلند مدت-269 ℃ ~ 280 ℃ بدون اعوجاج); دمای تجزیه حرارتی را می توان تا ارتفاع 600 ~ C است یکی از بالاترین در پایداری حرارتی پلیمر گونه تا کنون در-269 ℃ هلیوم مایع نه تلق تلق کردن. آن را به طور گسترده ای در هواپیما هوا و فضا، استفاده شده است فضای خودرو، ریز الکترونیک، نانو، ال سی دی، بسیاری از زمینه های با تکنولوژی بالا غشاء، لیزر، لوازم برقی، تجهیزات پزشکی، پردازش، معروف به "حل مشکل".
پی کارایی بالا مهندسی گرمانرم است، نه تنها عالی حرارت مقاومت مکانیکی دی الکتریک مقاومت در برابر پوسیدگی و خواص ضد اشعه است، همچنین نمایشگاه عملکرد عالی پردازش حرارتی، گرما می تواند تولیدات، اکسترود و روش تزریق.
پی با فایبر گلاس و فیبر کربن و پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، گرافیت مخلوط قابل توجهی بهبود خواص مکانیکی و خواص خود روان کننده مقاوم در برابر سایش از مواد پلیمری.
پی را می توان به فیلم ساخته شده است, آن همچنین می توانید قالب برای قطعات محرمانه لوله نوار و ساختارهای پیچیده مانند چرخ دنده حلقه مهر و موم بلبرینگ و اتصال دهنده ها، و غیره. به عنوان یک جایگزین برای فلز در شرایط خاصی، سرامیک، رزین های گرما سخت، گرما نرم و سخت ترین دمای پایین حرارتی تشکیل مواد ایده آل پی.

ویژگی های کلیدی پی (از این پس به "پی" می گویند)
طهرملّي پردازش ویژگی برجسته
مقاومت در برابر حرارت بسیار عالی
خواص مکانیکی عالی Ø
عملکرد عالی ارجاع نقطه
مقاومت به خوردگی عالی
خوب خواص اصطکاکی (خود شونده، مقاوم در برابر سایش)
هنگامی که مولکول های کوچک بدون پردازش انتشار
جذب رطوبت کم
مقاوم در برابر ضد تشعشع
می تواند مورد استفاده مجدد قرار
پلیمر خود آتش کالایی نرخ
غیر سمی
نرم افزار:
زمینه های کاربرد اصلی: پی به عنوان عملکرد برجسته ای از برش لبه مواد با عایق الکتریکی بسیار عالی، مقاومت به سایش، مقاومت در برابر دمای بالا، تابش و خواص فیزیکی و مکانیکی در ماشین آلات صنعتی و لوازم الکترونیکی و ابزار، میدان نفتی استفاده از مواد شیمیایی، ماشین آلات، تجهیزات تجاری، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، تجهیزات پزشکی و تجهیزات حمل و نقل و رشد سریع پارچه تبدیل شده است یکی از مواد پیشرفته ترین فن آوری در زمینه موشک های جهانی ، هوا و فضا، هواپیما و دیگر اجتناب ناپذیر. با توسعه هوا فضا، خودرو، پایدار ویژه و و سریع صنعت الکترونیک، نیازهای فوری دستگاه های الکترونیکی کوچکتر، سبکتر، کارایی بالا و دسترسی *. عملکرد عالی polyimides زیادی برای عرضه در این مناطق میزان رشد فعلی آن در حدود 20 درصد باقی مانده است و چشم انداز وسیع برای توسعه است.
الکترونیک و نیمه هادی ها: مدار چاپی تخته، برق اتصالات و عایق اتصالات واشر نمایش کریستال مایع و تراشه ایستاده، درجه حرارت بالا سوکت کانکتور تخته مدار چاپی و کامپیوتر هارد حامل ویفر مدار مجتمع، عایق های حرارتی، پریز ترمینال، کابل مقاوم در برابر حرارت.
ماشین و هواپیما: موتور قطعات برای سیستم های سوخت، قطعات موتور جت، کمپرسور و قطعات ژنراتور، بست، تابعيت مشترک و دستگاه های ارتباطات الکترونیکی، پمپ و پمپ پوشش، رینگ پیستون، چرخ دنده، تیغه، بلبرینگ، بلبرینگ دارنده و واشر، و غیره، می تواند کاهش وزن قطعات، اما همچنین عمر طولانی.
تجزیه و تحلیل و تجهیزات پزشکی: سوپاپ و سوپاپ و یراق آلات و اتصالات.
ماشین آلات صنعتی: مانند دمای بالای موتور پمپ و کمپرسور شونده هستند بلبرینگ، بشنجس شفت پوشش عایق آب بندی حلقه رینگ پیستون ها، پره های کمپرسور و پیستون ماشین آلات تجهیزات فركانسهاي تراست واشر، و غیره.
کسب و کار تجهیزات: قطعات مقاوم در برابر حرارت پر سرعت دستگاه های کپی و پرینتر های لیزری، مقاله جدایی پنجه، غلتک محور پایان کلاه، حرارت دنده، چرخش پد و دیسک کلاچ است.