پلی رزین کامپوزیت 15% دی سولفید مولیبدن

نام محصول: پلی رزین کامپوزیت 15% مولیبدن دی سولفید شماره آیتم: SolverPI کامپوزیت 15 متر

جزئیات محصول

نام محصول: پلی رزین کامپوزیت 15% مولیبدن دی سولفید

شماره آیتم: SolverPIکامپوزیت 15 متر

رزین های SolverPI 6001 ued برای هواپیما حمل و نقل هوایی خودرو، دفتر برق و تجهیزات electriconic sciencific ساز ماشین آلات صنعتی، تجهیزات و غيره می تواند باشد. پی مناسب برای محیط نرم افزار که می تواند درجه حرارت ثبات مقاوم در برابر مهر و موم شده، بعدی تغییر شکل بدون شکستگی مانند seeling حلقه، واشر و تحمل کشویی و پره پمپ خلاء و شیر صندلی، دنده و غيره ادامه.

Pساعتهای SolverPIرزین 6001

رزین های پلی خالص 100 ٪ می توان قالب پرس, تزریق, اکستروژن قالب. رزین های پلی خالص 100 ٪ مزایای فوق العاده در سری پی مانند خواص مکانیکی بالاترین خواص عایق الکتریکی و حرارتی بهترین، پایداری ابعاد عالی سایش resist(high PV value) بالا tempeature.


محصولات عمده استفاده می شود در: محیط زیست که در بالا مورد نیاز در خواص مکانیکی و خلوص و inslation و inslation حرارتی، ضریب اصطکاک. برنامه های کاربردی معمولی عبارتند از: vavle صندلی پوشش عایق، پلاسما در جوشکاری تفنگ توربین حلقه زمان دنده هرزگرد، بلبرینگ نگهدارنده چاپگر کاغذ disengaging گیره شکستن بلوک مکان یاب به سنجش و غيره.


کامپوزیت رزین SolverPI6001 با دی سولفید مولیبدن

Jointed SolverPI رزین 6001 محصول اضافه فشرده سازی ریخته گری با 15 درصد دی سولفید مولیبدن در رزین پی است که ویژگی های عالی ضد سایش و آب بندی preperty در محیط خلاء بالا است.


محصول است که عمدتا در خلاء های فوق العاده و سرنیزه استفاده می شود. این مواد کامپوزیت شده است با موفقیت به هزاران نفر از پمپ های گریز از مرکز است که عمدتا در ایستگاه factory、power refinery、chemical روغن و مایع دیگر تجهیزات مورد استفاده قرار اعمال شده است. این محصول به عنوان choma bushings、axletree pump、throat دار که می تواند جایگزین metal、graphite、silicon کاربید و دیگر مواد به میزان قابل توجهی بهبود efficiency、reliability و عملکرد در حال اجرا از پمپ استفاده می شود.


مشخصه محصول موثر احتمال گیر هنگامی که پمپ در حال اجرا و پایین دهان حلقه در فاصله بیش از 50 درصد کاهش می دهد.


برنامه های کاربردی و envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic pump、chemical کود plant、sulphuric کارخانه اسید و غيره درایو.

انتقال متوسط: کم تراکم olefin、The گاز و مایع اشباع medium、strong corrosive、high و دمای پایین.

قادر به حل مشکلات به عنوان پیگیری: کوتاه lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a تعداد کمی از ذرات می تواند.

این محصول را می توان به چنین نوع پمپ استفاده شده است:

(1) پمپ های گریز از مرکز: دهان تحمل ring、sliding

(2) نقطه مستغرق پمپ: متوسط

(3) سپر پمپ: کشویی تحمل, حل مشکل روانکاری اجباری

(4) پمپ های مغناطیسی دیسک: تحمل و محافظ کشویی، حل مشکل روغن کاری اجباری.


پرس و جو