پلی رزین کامپوزیت گرافیت 15% و 10% PTFE

نام محصول: پلی رزین کامپوزیت 15% گرافیت و 10% PTFE. شماره آیتم: SolverPI کامپوزیت 15G10P. 6001 رزین های SolverPI می تواند ued برای هواپیما حمل و نقل هوایی خودرو، دفتر تجهیزات الکتریکی و تجهیزات electriconic

جزئیات محصول

نام محصول: پلی رزین کامپوزیت 15% گرافیت و 10% PTFE

شماره آیتم: SolverPIکامپوزیت 15G10P

رزین های SolverPI 6001 ued برای هواپیما حمل و نقل هوایی خودرو، دفتر برق و تجهیزات electriconic sciencific ساز ماشین آلات صنعتی، تجهیزات و غيره می تواند باشد. پی مناسب برای محیط نرم افزار که می تواند درجه حرارت ثبات مقاوم در برابر مهر و موم شده، بعدی تغییر شکل بدون شکستگی مانند seeling حلقه، واشر و تحمل کشویی و پره پمپ خلاء و شیر صندلی، دنده و غيره ادامه.


ساعتهای PSolverPIرزین 6001

رزین های پلی خالص 100 ٪ می توان قالب پرس, تزریق, اکستروژن قالب. رزین های پلی خالص 100 ٪ مزایای فوق العاده در سری پی مانند خواص مکانیکی بالاترین خواص عایق الکتریکی و حرارتی بهترین، پایداری ابعاد عالی سایش resist(high PV value) بالا tempeature.

محصولات عمده استفاده می شود در: محیط زیست که در بالا مورد نیاز در خواص مکانیکی و خلوص و inslation و inslation حرارتی، ضریب اصطکاک. برنامه های کاربردی معمولی عبارتند از: vavle صندلی پوشش عایق، پلاسما در جوشکاری تفنگ توربین حلقه زمان دنده هرزگرد، بلبرینگ نگهدارنده چاپگر کاغذ disengaging گیره شکستن بلوک مکان یاب به سنجش و غيره.


کامپوزیت SolverPI -6001 رزین با گرافیت و PTFE

6001 رزین های SolverPI jointed: فشرده سازی ریخته گری با 15% گرافیت تشکیل شده و 10% PTFE اضافه شده به رزین پی او بسیار است که ضریب اصطکاک کم استفاده چرخش بالا سرعت کار شرط است.

محصول است که عمدتا در رینگ پیستون مهر و حلقه مهر و موم است که بسیار قابل اعتماد برای گاز blanketing با توجه به ضريب اصطکاک بسیار کم و stabilyit خوب بعدی استفاده می شود.پرس و جو